Szanowni Państwo!

Firma handlowo- produkcyjna MATOGA S.C powstała w 1989 roku w Sieprawiu w województwie małopolskim. W tym miejscu produkcja szczotek i pędzili jest rzemiosłem wielopokoleniowym. Od lat utrzymujemy niezmienny poziom jakości i solidności w wykonaniu.

oferta

OFERTA

Naszą ofertę stanowią akcesoria malarskie, w tym szczotki, pędzle, wałki itp. Zajmujemy się również sprzedażą narzędzi budowlanych oraz akcesoriów ogrodniczych.

oferta

PRESTIŻ

Firma MATOGA jest marką rozpoznawalną na rynku polskim, nasze produkty wyróżniają się starannością wykonania oraz wysoką jakością.

oferta

DOSTĘPNOŚĆ

Nasz asortyment dostępny jest w hurtowniach, sklepach z akcesoriami malarskimi, sklepach budowlanych. Współpracujemy również z firmami remontowo-budowlano-wykończeniowymi.

oferta

OFERTA DLA KLIENTÓW

Każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego też staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom. Umożliwiamy wybór kolorystyki, wykończenia oraz umieszczenia własnego logo na naszych produktach.

oferta

GWARANCJA JAKOŚCI

Naszym priorytetem jest stworzenie dogodnego dla Klientów systemu współpracy. Dla Państwa wygody uruchomiliśmy katalog produktów i sklep internetowy. Jesteśmy solidnym partnerem w interesach i zawsze wywiązujemy się ze swoich zobowiązań.

Z poważaniem:

Bogdan Matoga
Roman Matoga